ROVEL CZ

Kontakty | Obchodní podmínky

e-mail: info@rovelcz.cz | tel.: +420 234 676 401-3

ROVEL CZ

Společnost ROVEL CZ s.r.o. vznikla v roce 1993. Od samého začátku je naše činnost spojena s českým výrobcem bezpečnostních a interiérových kování firmou ROSTEX, kterou obchodně zastupujeme v Praze a okolí.

Za účelem co možná nejširší nabídky dveřního, okenního a nábytkového kování a dalšího především železářského zboží výborně doplňují generálního dodavatele Rostex další české a zahraniční firmy nebo výrobci - například společnosti FAB, HOBES, BRANO, GEZE, LOB, STRENGER, TOKOZ, KOMAS, TKZ, DOLS, GUARD, EVVA, ATRA, KALUS, COBRA, ACT, MP KOVÁNÍ a mnoho dalších.

Velkoobchodní a maloobchodní činnost v oblasti kování jsme navíc rozšířili o nabídku bezpečnostních a interiérových dveří, a to zejména SAPELI, PORTA, BEDEX a MASONITE, jejichž jsme PŘÍMÝM ZASTOUPENÍM a tudíž jsme jejich výrobky schopni nabídnout jak s montáží při veškerém servisu včetně zaměření, tak velkoobchodně po celé republice.

Dveře a kování si u nás můžete osobně prohlédnout a rovněž i objednat na nové vzorkovně v Praze 5 (viz kontakty), přičemž další vzorkovny se připravují. Mimo Prahu Vám za účelem prohlídky a následné dodávky dveří doporučíme našeho vám nejbližšího partnera.

SÍŤ PARTNERŮ PŘITOM STÁLE ROZŠIŘUJEME – STAŇTE SE JÍM I VY!!! (bližší informace viz kontakty).

Sortiment a výrobky našich dodavatelů se originalitou a kvalitou vyrovnají evropské konkurenci.
Individuální přístup, možnost získat maximum informací a odborná rada o sortimentu je naše hlavní snaha, jak zaujmout spokojeného zákazníka.

V prodejně a sídle firmy v Praze 4 – Michli spojené se skladem si můžete vybrat nebo objednat zboží v nejkratším možném termínu.

Naším cílem je poskytovat všem zákazníkům i obchodním partnerům komplexní služby a kvalitní obchodní podmínky tak, aby naší nejlepší referencí byl spokojený zákazník, který ví, že v nás má spolehlivého a flexibilního partnera.